پیام فرستادن
خانه

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 0

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (تانگشان جیگو چاپی ماشین آلات Co., Ltd) یک شرکت است.

شرکت فناوری بالا که توسط تعدادی از مهندسان ارشد به طور مشترک آغاز شده و در

در منطقه مرکزی شهرستان یوتیان در منطقه اقتصادی مثلث طلایی

شامل پکن، تیانجین و شهر تانگشان با مساحت 42.81 mu پوشش داده شده است.

 

 

شرکت ما در تولید تجهیزات بسته بندی کاغذی پس از چاپ تخصص دارد،و همکاری علمی طولانی مدت برای طرح های برش میله با موسسه ارتباطات گرافیکی پکن ایجاد کرده استاین شرکت یک شرکت مدرن است که شامل طراحی، تحقیق و توسعه، فروش و خدمات است.

چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 1

 

 

چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 2

شرکت ما به ایده های "تکنولوژی باعث افزایش شرکت می شود" و "تولید محصولات درجه یک" پایبند است. مفاهیم و ایده های مدیریت پیشرفته در مورد استعدادها به عنوان پایه، تکنولوژی به عنوان روح،کیفیت به عنوان پایه، برند به عنوان پرچم، بازاریابی به عنوان قدرت و خدمات به عنوان منبع شرکت، به توسعه سریع شرکت ما کمک می کند.محصولات ما گواهینامه کیفیت ISO9001 و گواهینامه CE را گذراندند

شرکت ما ماشین همکاری از جمله: نیمه اتوماتیک فلوت لامیناتور ماشین سری، اتوماتیک فلوت لامیناتور ماشین سری، اتوماتیک خیاط و پوشه لیمو ماشین سری،سری ماشین بخیه نيمه اتوماتیکچسبنده پوشه سری ماشین های برش ورق کاغذ، سری ماشین های لایه کشی فیلم و سری ماشین های پیچ پنجره.

شرکت ما ماشین همکاری از جمله: نیمه اتوماتیک فلوت لامیناتور ماشین سری، اتوماتیک فلوت لامیناتور ماشین سری، اتوماتیک خیاط و پوشه لیمو ماشین سری،سری ماشین بخیه نيمه اتوماتیکچسبنده پوشه سری ماشین برش ورق کاغذ، سری ماشین لامیناتور فیلم و سری ماشین پیچ پنجره.

چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 3
               چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 4           
               چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) نمایه شرکت 5

از زمانی که این محصول در سال 1996 به بازار عرضه شد، با کیفیت پایدار و قیمت مناسب، بارها با شهرت کیفیت جایزه داده شده است.به يک شرکت بين المللي معروف تبديل شده، در سراسر کشور به خوبی فروخته می شود و به بیش از بیست کشور و منطقه مانند ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برزیل، اکوادور، روسیه، ایتالیا، انگلستان، لهستان، ترکیه، مصر، الجزایر، عربستان سعودی،امارات متحده عربی، کره،تایلندمالزی، ویتنام و غیرهشرکت همچنان به دو مفهوم ارزش "تحقیق و توسعه با کیفیت بالا" و "خدمات مشتری خوب" پایبند خواهد بود.کیفیت را به عنوان خط نجات در نظر بگیرید، و ساخت با کیفیت بالا، کم هزینه و دستگاه های برش پستهای پس از فشار در داخل و خارج از کشور با یک نقطه شروع بالا و یک استاندارد بالا برای دنبال کردن بی وقفه، با کیفیت عالی، قیمت های ترجیحیخدمات با کیفیت بالا و دوستان در خانه و خارج از کشور در دست دست، سود متقابل و سود متقابل، برای ایجاد فردا بهتر.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd.) در سال 1996 تأسیس شد، یک شرکت فناوری پیشرفته است که به طور مشترک توسط تعدادی از مهندسان ارشد شروع شده است و در منطقه مرکزی شهرستان YuTian در داخل واقع شده است. منطقه اقتصادی مثلث طلایی شامل پکن، تیانجین و شهر تانگشان با مساحت 42.81 مو می باشد.شرکت ما دارای یک تیم فنی متشکل از 160 پرسنل نخبه است که به قدرت فنی قوی، مهارت های سطح بالای طراحی، مونتاژ و ساخت، سیستم مدیریت عالی و تجهیزات پردازش و آزمایش پیشرفته کمک می کنند.شرکت ما در تولید تجهیزات بسته بندی کاغذ پس از چاپ تخصص دارد و همکاری علمی بلندمدتی را برای طرح های ماشین های برش با موسسه ارتباطات گرافیکی پکن برقرار کرده است.این شرکت یک شرکت مدرن است که شامل طراحی، تحقیق و توسعه، فروش و خدمات است.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای شرقی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : JIGUO

تعداد کارمندان : >160

سال تاسیس : 1996

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) گواهینامه ها چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) گواهینامه ها چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) گواهینامه ها چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) گواهینامه ها چین Sino Jiguo Machinery Co., Ltd. (Tangshan Jiguo Printing Machinery Co., Ltd. ) گواهینامه ها